Profesionální přístup v oblasti nebankovního sektoru

Dražba

Vyplňte, prosím, krátký dotazník, abychom se s vámi mohli spojit.

Ke každému klientovi přistupujeme vždy individuálně

Naším společným cílem je najít pro každého klienta to pravé finanční řešení a poskytnout mu ty nejlepší služby na trhu s nebankovními financemi.

Dražba

Výše úvěru až 50.000.000 Kč

Krátkodobý úvěr se zástavou nemovitosti a s úrokovou sazbou od 1% p.m. se splatností 12 měsíců.
  • Splatnost úvěru maximálně do 1 roku
  • Fixace úvěru na první 3 měsíce.
  • Po 3 měsících fixace možnost úvěr kdykoliv předčasně a bez sankcí zaplatit.

Co je dražba?

Dražba (aukce, dříve též licitace) je způsob nákupu a prodeje aktiv, majetku, zboží nebo služeb tím, že jsou dražebníkem nabídnuty k prodeji, převezmou se cenové nabídky a poté je předmět odprodán proti nejvyšší nabídce. Při aukci cena není předem stanovena, ale určí se až během aukce v soutěži několika nakupujících či prodávajících. Zájemci (dražitelé) podávají své nabídky a nakonec je právo i povinnost uzavřít kupní smlouvu licitátorem (tj. předsedajícím dražbě) přiklepnuto tomu, kdo nabídl nejlepší cenu, a tento vydražitel tak získá právo a povinnost za tuto cenu uzavřít na předmět aukce kupní smlouvu.

Časté dotazy

Kdo může využít nástroje oddlužení?

Oddlužení fyzické osoby nebo právnické osoby, které nejsou ze zákona považovány za podnikatele a nemají dluhy z podnikání. Z toho vyplývá, že se oddlužení týká i osob samostatně výdělečně činných, pokud jsou zatíženy dluhy spotřebitelského charakteru.

Jakou částku si mohu půjčit jako živnostník?

Naše společnost poskytuje úvěry se zástavou nemovitosti pro živnostníky od 100.000 Kč – 50.000.000 Kč

Jakou částku si mohu půjčit na firmu?

Naše společnost poskytuje úvěry se zástavou nemovitosti pro své firemní zákazníky od 100.000 Kč – 50.000.000 Kč

Co dělat když nemůžu splácet úvěr?

Pokud se ocitnete v situaci, kdy nemůžete svůj úvěr řádně splácet, nemusíte mít obavy. Naše společnost je na takovou situaci připravena. Důležité je abyste nás jako zástavního věřitele kontaktovali co nejdříve. Naše společnost má pochopení pro naše klienty a víme, že se každému může stát, že se ocitne ve finančním výpadku a proto našim klientům rádi nabídneme adekvátní řešení jak danou situaci vyřešit.

Mám zájem o informace k insolvenciNezávazná žádost o půjčku
„Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.“