Profesionální přístup v oblasti nebankovního sektoru

J&D Capital Corporation

Vyplňte, prosím, krátký dotazník, abychom se s vámi mohli spojit.

Ke každému klientovi přistupujeme vždy individuálně

Naším společným cílem je najít pro každého klienta to pravé finanční řešení a poskytnout mu ty nejlepší služby na trhu s nebankovními financemi.Nezávazná žádost o půjčku

Tímto dávám souhlas, že mé osobní údaje ve formuláři o žádosti o úvěr,nebo kontaktním formuláři,bude obchodní společnost J&D Capital Corporation spol.s.r.o. IČ: 051 84 037 se sídlem: Na Folimance 2155/15, Praha 2-Vinohrady,120 00, telefonní kontakt: +420 608 119 100,e-mail: info@ nebankovni-penize.cz, dále jen jako správce, aby tyto zásady byly zpracovány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a rady ( EU ) 2016/679 ze dne 27.dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES ( dále jen nařízení GDPR.)zpracovávat, a to za účelem jednání o uzavření smlouvy o úvěru učiněné na základě Vašeho návrhu (odesláním formuláře).

Osobní údaje nejsou zpracovány žádným jiným subjektem. Ke zpracovávaným osobním údajům bude mít přístup pouze správce.

Osobní údaje budou zpracovávány po dobu jednání o uzavření smlouvy mezi Správcem a Subjektem údajů, a to za účelem uzavření smlouvy, jakož i po dobu trvání smluvního vztahu či po dobu stanovenou v souhlasu.

Jednání o uzavření smlouvy bude ukončeno v okamžiku, kdy bude smlouva uzavřena nebo naopak, kdy jednoznačně sdělíte Společnosti nebo Společnost Vám, že o uzavření smlouvy nemáte zájem. Po tomto okamžiku již Společnost nebude Vaše osobní údaje uvedené v kontaktním formuláři jakkoliv zpracovávat a všechny budou nenávratně zničeny.

Dále beru na vědomí, že pokud bude s mými Osobními údaji nakládáno v rozporu se zákonem, mohu kontaktovat se stížností Úřad na ochranu osobních údajů.

Dozorovým úřadem je v České republice Úřad pro ochranu osobních údajů, který je možné kontaktovat na adrese Pplk. Sochora 27, 170 00 Praha 7, telefonním čísle +420 234 665 111 (ústředna) nebo e-mailu posta@uoou.cz. Další informace získáte na adrese https://www.uoou.cz/.

„Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.“