Profesionální přístup v oblasti nebankovního sektoru

Výkup nemovitosti

Vyplňte, prosím, krátký dotazník, abychom se s vámi mohli spojit.

Ke každému klientovi přistupujeme vždy individuálně

Naším společným cílem je najít pro každého klienta to pravé finanční řešení a poskytnout mu ty nejlepší služby na trhu s nebankovními financemi.

Výkup nemovistosi

Výše úvěru až 50.000.000 Kč

Krátkodobý úvěr se zástavou nemovitosti a s úrokovou sazbou od 1% p.m. se splatností 12 měsíců.
  • Splatnost úvěru maximálně do 1 roku
  • Fixace úvěru na první 3 měsíce.
  • Po 3 měsících fixace možnost úvěr kdykoliv předčasně a bez sankcí zaplatit.

Existuje mnoho situací, kdy není čas na standardní prodej nemovitosti. Za rychlost a vysoké riziko se vždy platí určitým procentem z tržní ceny.
Rychlé zpeněžení nemovitosti zvažují lidé v různých životních situacích. Dávno už neplatí, že výkup za hotové vyhledávají jenom dlužníci. Čím dál častěji tuto službu využívají i úspěšní podnikatelé, kterým se vyplatí obětovat několik procent z tržní ceny, aby mohli peníze z prodeje okamžitě investovat do svého podnikání.

Časté dotazy

Co je krátkodobý úvěr?

Krátkodobý úvěr se obvykle sjednává na dobu splatností v řádech měsíců, u většiny nebankovních společností nanejvýš jeden rok. Jeho cílem je překonání dočasného nedostatku peněžních prostředků.

Vyřízení tohoto typu úvěru je poměrně rychlé a jednoduché, nevyžaduje se složité papírování. Klient za to ale dostává vyšší úrokovou sazbu než u úvěrů, které mají delší dobu splatnosti.

Jakou částku si mohu půjčit jako živnostník?

Naše společnost poskytuje úvěry se zástavou nemovitosti pro živnostníky od 100.000 Kč – 50.000.000 Kč

Jakou částku si mohu půjčit na firmu?

Naše společnost poskytuje úvěry se zástavou nemovitosti pro své firemní zákazníky od 100.000 Kč – 50.000.000 Kč

Co dělat když nemůžu splácet úvěr?

Pokud se ocitnete v situaci, kdy nemůžete svůj úvěr řádně splácet, nemusíte mít obavy. Naše společnost je na takovou situaci připravena. Důležité je abyste nás jako zástavního věřitele kontaktovali co nejdříve. Naše společnost má pochopení pro naše klienty a víme, že se každému může stát, že se ocitne ve finančním výpadku a proto našim klientům rádi nabídneme adekvátní řešení jak danou situaci vyřešit.

Poptávám výkup nemovistostiNezávazná žádost o půjčku
„Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.“